HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

Stand Dizayn,

Ticari potansiyeller taşıyan fuarcılık sektöründe fuar stand tasarımı ve fuar stand uygulamaları yapmak amacıyla 1998 yılında kurulmuÅŸ olup birçok kurumsal firmaya projeler üretmiÅŸ ve uzun vade de üretmeye devam etmektedir.

MüÅŸteri odaklı projelerimiz, firmanızın ruhunu yansıtan tasarımlar, teknoloji ve sanatı harmanlayan ürünler, uzun vadeli, yüzde yüz memnuniyet politikası ile yürütülen çalışmalarla hizmet vermekteyiz. 

Uzman tasarımcılarımız ile Ä°yi fikirleri estetik ve günün trendleriyle birlikte markanıza deÄŸer katması için iÅŸliyor düÅŸüncelerinizi ve markanızı bir adım öteye taşıyan projeleri gerçeÄŸe  dönüÅŸtürüyor ve sizi en iyi iÅŸlerle görünür kılıyoruz.

İşinizi işimiz kabullenip, takım ruhuyla hareket ediyoruz.

Deneyimli personellerimiz ile kurulum alanlarında firmanız için üretilen sanat eserlerini mükemmel iÅŸçilik ve kusursuz bir ÅŸekilde  sizin, müÅŸterilerinizin, rakiplerinizin beÄŸenisine sunuyor ve sizden aldığımız tebessüm ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Biz bu işin mutfağında yer almayı seviyoruz!

Kısacası mesleÄŸimizde yenilik gerektiren bütün iÅŸleri seviyoruz. Tüm bu süreçleri başından sonuna kadar yürüterek “anahtar teslim" masanızın üzerine usulca bırakıyoruz.

Stand Dizayn olarak sunduğumuz hizmetleri başlıklar halinde sunacak olursak;

Fuar standı tasarım ve uygulama

Ürün teÅŸhir standı tasarım ve uygulama

Mağaza-Ofis dekorasyonu tasarım ve uygulama