HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

Stand Dizayn,

Ticari potansiyeller taşıyan fuarcılık sektöründe fuar stand tasarımı ve fuar stand uygulamaları yapmak amacıyla 1998 yılında kurulmuş olup birçok kurumsal firmaya projeler üretmiş ve uzun vade de üretmeye devam etmektedir.

Müşteri odaklı projelerimiz, firmanızın ruhunu yansıtan tasarımlar, teknoloji ve sanatı harmanlayan ürünler, uzun vadeli, yüzde yüz memnuniyet politikası ile yürütülen çalışmalarla hizmet vermekteyiz. 

Uzman tasarımcılarımız ile İyi fikirleri estetik ve günün trendleriyle birlikte markanıza değer katması için işliyor düşüncelerinizi ve markanızı bir adım öteye taşıyan projeleri gerçeğe  dönüştürüyor ve sizi en iyi işlerle görünür kılıyoruz.

İşinizi işimiz kabullenip, takım ruhuyla hareket ediyoruz.

Deneyimli personellerimiz ile kurulum alanlarında firmanız için üretilen sanat eserlerini mükemmel işçilik ve kusursuz bir şekilde  sizin, müşterilerinizin, rakiplerinizin beğenisine sunuyor ve sizden aldığımız tebessüm ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Biz bu işin mutfağında yer almayı seviyoruz!

Kısacası mesleğimizde yenilik gerektiren bütün işleri seviyoruz. Tüm bu süreçleri başından sonuna kadar yürüterek “anahtar teslim" masanızın üzerine usulca bırakıyoruz.

Stand Dizayn olarak sunduğumuz hizmetleri başlıklar halinde sunacak olursak;

Fuar standı tasarım ve uygulama

Ürün teşhir standı tasarım ve uygulama

Mağaza-Ofis dekorasyonu tasarım ve uygulama