DEZENFEKTAN SİSTEMLERİ

DEZENFEKTAN SİSTEMLERİ

GÜVENLİ ALISVERİŞ VE GÜVENLİ SEYAHATLER İÇİN DESYS

Günümüzde yeniden öğrendiğimiz bilgiler doğrultusunda bulaşıcı hastalıklarla mücadelede 3 unsur vurgulanmaktadır. Bunlar;

1- maske

2- mesafe

3- hijyen

maske ve mesafe uyarıları ve yaptırımları günümüzde devamlı olarak uygulanmakta olup hijyen yani temas konusuna hiç değinilmemektedir. Oysaki günümüzde bulaş riskinin çoğunu temas neticesi oluşan bulaş oluşturmaktadır.

İnsanların yoğun olarak bulunduğu bölgelerde kullanılan yürüyen merdivenler ise bu bulaşın ana kaynaklarından biri olarak günümüzde yerini almaktadır. Şuan yürüyen merdiven bant temizliğinin nasıl yapıldığı konusunda her hangi bir tedbir ve kontrol yapılmamakta veya yapılamamaktadır.

Size sunduğumuz makinemiz ise bütün bu kontrol mekanizmalarını ortadan kaldırıp otomatik olarak programlandığı sürelerde bant dezenfektasyonlarını sağlamaktadır.

 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ VE GÜVENLİ SEYAHATLER İÇİN DESYS

Makinemiz 1.5mm elektrostatik boyalı saçtan olup 79*60*20cm ebatlarındadır, kilitlenebilir tekerleklidir. Yürüyen merdiven yolcu iniş ağzındaki banta içindeki hareket tekeri değecek şekilde yanaştırılıp tekerlekler kilitlenir. On off düğmesi açılarak makine çalıştırılır, içindeki zaman saati sayesinde programlamış olduğunuz süre geldiğinde makine banta değen tekerlekten bantın çalışıp çalışmadığını kontrol edip çalışıyorsa bantın tam bir turuna yetecek zamanda içindeki nozuldan dezenfektanı banta püskürtmektedir. Gün boyu otomatik olarak devam eden bu sistem merdiven çalışmadığı durumlarda süresi gelsede dezenfekte işlemini bir sonraki sefere ertelemektedir. Banta püskürtülen dezenfektan yolcu inişinden sonra püskürtüldüğü için yeni yolcu biniş yerine kadar kurumaktadır. Gün boyu devam eden bu işlem makinenin içerisindeki 12V 22A akü ile gerçekleşmektedir. Gün sonunda ise üzerindeki tekerlekler sayesinde makine bir prizden veya yanına getirilen bir ara kablosu sayesinde sarj edilip ertesi güne hazır hale getirilir veya yedek bir akü sayesinde akü bitiminde yedek akü takılarak görevine devam eder. Makinenin üzerindeki dolum ağzından dezenfektan dolumu sağlanmaktadır.

 

TÜKETİM MİKTARLARI

 Akü tüketimi saatte 3.6 w

Akü kapasitesi 264 w

Dezenfektan kapasitesi 2.25 Lt

Dezenfektan tüketimi 1dk/19ml

Not: bu değerler 10 dk /1 dk dezenfekte ölçümüne göre belirlenmiştir. Kullanılan merdiven ve mesafe durumuna göre değişkenlik gösterir.

Tanıtım Videomuz: https://www.youtube.com/watch?v=P0yThUt3q48

 


DEZENFEKTAN SİSTEMLERİ