DEZENFEKTAN SÄ°STEMLERÄ°

DEZENFEKTAN SÄ°STEMLERÄ°

GÜVENLÄ° ALISVERÄ°Åž VE GÜVENLÄ° SEYAHATLER Ä°ÇÄ°N DESYS

Günümüzde yeniden öÄŸrendiÄŸimiz bilgiler doÄŸrultusunda bulaşıcı hastalıklarla mücadelede 3 unsur vurgulanmaktadır. Bunlar;

1- maske

2- mesafe

3- hijyen

maske ve mesafe uyarıları ve yaptırımları günümüzde devamlı olarak uygulanmakta olup hijyen yani temas konusuna hiç deÄŸinilmemektedir. Oysaki günümüzde bulaÅŸ riskinin çoÄŸunu temas neticesi oluÅŸan bulaÅŸ oluÅŸturmaktadır.

Ä°nsanların yoÄŸun olarak bulunduÄŸu bölgelerde kullanılan yürüyen merdivenler ise bu bulaşın ana kaynaklarından biri olarak günümüzde yerini almaktadır. Åžuan yürüyen merdiven bant temizliÄŸinin nasıl yapıldığı konusunda her hangi bir tedbir ve kontrol yapılmamakta veya yapılamamaktadır.

Size sunduÄŸumuz makinemiz ise bütün bu kontrol mekanizmalarını ortadan kaldırıp otomatik olarak programlandığı sürelerde bant dezenfektasyonlarını saÄŸlamaktadır.

 

GÜVENLÄ° ALIÅžVERÄ°Åž VE GÜVENLÄ° SEYAHATLER Ä°ÇÄ°N DESYS

Makinemiz 1.5mm elektrostatik boyalı saçtan olup 79*60*20cm ebatlarındadır, kilitlenebilir tekerleklidir. Yürüyen merdiven yolcu iniÅŸ aÄŸzındaki banta içindeki hareket tekeri deÄŸecek ÅŸekilde yanaÅŸtırılıp tekerlekler kilitlenir. On off düÄŸmesi açılarak makine çalıştırılır, içindeki zaman saati sayesinde programlamış olduÄŸunuz süre geldiÄŸinde makine banta deÄŸen tekerlekten bantın çalışıp çalışmadığını kontrol edip çalışıyorsa bantın tam bir turuna yetecek zamanda içindeki nozuldan dezenfektanı banta püskürtmektedir. Gün boyu otomatik olarak devam eden bu sistem merdiven çalışmadığı durumlarda süresi gelsede dezenfekte iÅŸlemini bir sonraki sefere ertelemektedir. Banta püskürtülen dezenfektan yolcu iniÅŸinden sonra püskürtüldüÄŸü için yeni yolcu biniÅŸ yerine kadar kurumaktadır. Gün boyu devam eden bu iÅŸlem makinenin içerisindeki 12V 22A akü ile gerçekleÅŸmektedir. Gün sonunda ise üzerindeki tekerlekler sayesinde makine bir prizden veya yanına getirilen bir ara kablosu sayesinde sarj edilip ertesi güne hazır hale getirilir veya yedek bir akü sayesinde akü bitiminde yedek akü takılarak görevine devam eder. Makinenin üzerindeki dolum aÄŸzından dezenfektan dolumu saÄŸlanmaktadır.

 

TÜKETÄ°M MÄ°KTARLARI

 Akü tüketimi saatte 3.6 w

Akü kapasitesi 264 w

Dezenfektan kapasitesi 2.25 Lt

Dezenfektan tüketimi 1dk/19ml

Not: bu deÄŸerler 10 dk /1 dk dezenfekte ölçümüne göre belirlenmiÅŸtir. Kullanılan merdiven ve mesafe durumuna göre deÄŸiÅŸkenlik gösterir.

Tanıtım Videomuz: https://www.youtube.com/watch?v=P0yThUt3q48

 


DEZENFEKTAN SÄ°STEMLERÄ°